5/5 - (1 امتیاز)

درباره نبوغ سرمایش

شركت توليدي صنعتي نبوغ سرمايش فعاليت خود را از سال 1346 با هدف تامين نيازهاي تجاري و صنعتي جهت ساخت ساندويچ پانلهاي پلي يورتان و دربهاي سردخانه اي آغاز كرد.

رسالت نبوغ سرمايش از بدو شروع فعاليت، ارائه محصولات و خدمات با بهترين كيفيت و البته با مناسبترين قيمت بوده است. نبوغ سرمايش همواره برمبناي “صداقت و اعتماد” و راهبرد “برد طرفين” عمل كرده است و براين مبنا درصنعت ساندويچ پانل اين شركت اعتبار ويژه اي در ايران كسب كرده است. چشم انداز نبوغ سرمايش فروشي بالغ بر 900/000 مترمربع در سال است. با نگاهي به گذشته موفقيت آميز نبوغ سرمايش، اين شركت با اعتماد به آينده اي درخشان مينگرد.

نبوغ سرمايش “صداقت” را پايه اصلي تجارت و “برد طرفين” را بهترين راهبرد، حركت روبه جلو ميداند. اين شركت معتقد است برمبناي اين دو ارزش كليدي ميتواند توسعه دوجانبه اي را در سايه ارتباط و درك متقابل از مشتريان محقق سازد.

نبوغ سرمایش,ساندویچ پانل,ساندویچ پنل
نبوغ سرمایش,ساندویچ پانل,ساندویچ پنل

معرفی خدمات شرکت نبوغ سرمایش

ساندویچ پانل پلی یورتان بخشی از یک سیستم گسترده و گاهی مبهم میباشد، که مصرف کننده نهایی آن جهت حصول به خواسته خود لزوماً به کل این چرخه اشراف ندارد. نظر به دانش فنی تجمیع شده در عرصه صنعت سردسازی و سابقه طولانی شرکت نبوغ سرمایش ( تاسیس 1346 شمسی) در صنعت سرمایش و حضور بیش از یک دهه در سایر بازارهای مربوط به ساندویچ پانل، این توانایی را به این شرکت میدهد که علاوه بر تولید و ارائه کالا به مشتریانش، توان ارائه مشاوره و معرفی سایر ارکان سیستم مورد نیاز جهت نیل به خواسته نهایی مشتری را داراست. بی طرف بودن و فارغ بودن از منافع حاشیه ای، در معرفی اصلح این ارکان، به مشتری امکان انتخاب بهینه را میدهد.

پایبندی به مبادی اخلاقی و حرفه ای، در کلیه تعهدات و توافقات طی دوره زندگی این مجموعه، از مرزهای قرارداد ها، توافقات و ضمانت ها گذشته، اصل بنیادی و نهادینه شده برای کلیه کارکنان شرکت میباشد.